Kursy języka angielskiego dla firm

Choćby ze względu na liczne kontakty polskich przedsiębiorstw z kontrahentami z zagranicy, kursy języka angielskiego dla firm od lat cieszą się dużym zainteresowaniem. Coraz częściej spotykamy się z firmami / instytucjami, które chcąc doszkolić swoich pracowników, decydują się na rozpoczęcie nauki języka angielskiego właśnie Metodą Callana. W odróżnieniu od innych metod, już po kilku zajęciach widać efekty w postaci bardziej swobodnego wypowiadania się w języku obcym.

Zanim zdecydują się Państwo na rozpoczęcie współpracy, nasza szkoła języków obcych przygotowała dla Państwa możliwość uczestnictwa w lekcjach próbnych. Bez żadnych zobowiązań można zobaczyć, jak przebiega nauka angielskiego Metodą Callana i jak niesamowite efekty przynoszą każde zajęcia.

Oczywiście przed rozpoczęciem kursu języka angielskiego, w Państwa firmie wykonujemy całkowicie bezpłatny test kwalifikacyjny poziomu języka. Pozwoli to nam dostosować zajęcia oraz przydzielić uczestników do odpowiedniej grupy zaawansowania. Test stanowi wstępne rozeznanie poziomu - na podstawie wyników w nauce istnieje możliwość przeniesienia się do innej grupy również w trakcie kursu.

Warto dodać, że kursy angielskiego przygotowane są z myślą o każdym uczestniku, dlatego nasza szkoła językowa dopasowuje się do Państwa potrzeb, jesteśmy elastyczni i zawsze możemy przesunąć terminy kursu bądź go po prostu zawiesić.

Szkoła języków obcych English Institute erdecznie zaprasza do kontaktu.