4 lekcje próbne na kursie angielskiego Metodą Callana w naszej szkole językowej

Szkoła języków obcych English Institute oferuje Państwu możliwość skorzystania z 4 godzin lekcji próbnych, podczas których otrzymują Państwo możliwość zapoznania się ze sposobem prowadzenia zajęć na kursie języka angielskiego Metodą Callana. W trakcie lekcji próbnych oprócz naszego sposobu nauczania poznają Państwo też naszych lektorów oraz innych uczestników kursu. Uczestnictwo w tych zajęciach nie jest do niczego zobowiązujące, można przez ten tydzień uczęszczać na kurs angielskiego by później w naszej szkole języków obcych nie zostać. Liczymy, że i takie osoby - jak już zobaczą jak dobrze nauczamy - jeszcze kiedyś do nas wrócą albo będą nas polecać swoim znajomym i rodzinie. W przypadku, gdy ktoś decyduje się nie kontynuować nauki języka angielskigo Metodą Callana, po odbyciu lekcji próbnych lekcje te pozostaną dla niego darmowe.

Po czterech próbnych lekcjach języka angielskiego mogą Państwo kontynuować naukę - wówczas opłata za lekcje próbne będzie wliczona w pierwszą miesięczną płatność za kurs angielskiego (w tej sytuacji lekcje próbne nie będą więc darmowe!). Pozwala to sprawdzić, jaką jakość prezentuje szkoła języków obcych, do której potencjalny uczeń będzie uczęszczał. Na lekcjach próbnych przekonują się Państwo "na własnej skórze" czy nasza szkoła języków obcych jest warta swojej ceny. Nie ma ryzyka kupna "kota w worku".

Szkoła języków obcych English Institute oferuje możliwość zapisania się na lekcje próbne bez względu na wiek i poziom znajomości języka angielskiego.

Na kursach angielskiego w naszej szkole językowej stawiamy na najwyższą jakość nauki - zależy nam na tym, aby język obcy został przez Państwa opanowany jak najszybciej.