Praca dla nauczycieli angielskiego - szkoła języków obcych Poznań

Szkoła języków obcych English Institute poszukuje lektorów języka angielskiego, którzy chcieliby poprowadzić kurs angielskeigo Metodą Callana w Poznaniu.

Oferujemy kompleksowe wsparcie oraz szkolenia.

Jeśli:

• uwielbiasz uczyć języka angielskiego
  • nauczanie to Twoja pasja
  • podchodzisz do swojej pracy z zaangażowaniem

serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z naszą szkołą języków obcych wysyłając swoje CV na adres: rekrutacja@englishinstitute.pl

Wraz z CV koniecznie prosimy o informację, że są Państwo zainteresowani pracą w szkole językowej w Poznaniu. Nasza szkoła języków obcych ma filie w kilku miastach i regularnie otrzymujemy CV od osób według życiorysu mieszkających wprawdzie w Poznaniu, ale właśnie przeprowadzających się do Szczecina czy Warszawy (lub odwrotnie) - brak jasnej informacji której filii dotyczy zgłoszenie zmniejsza Twoje szanse na nauczanie w naszej szkole.